Select Page

Odbojkarska ekipa Šmihela, ki so jo sestavljali udarna trojka David Cimermančič, Jure Vidmar in Matevž Vidmar ter Matevž Hvala in Nejc Makarovič, je na polfinalnem turnirju državnega prvenstva v odbojki na mivki med šestimi sodelujočimi ekipami z zmagama proti vrstnikom iz OŠ Globoko in favoriti iz OŠ Brezovice pri Ljubljani v polfinalu ter s porazom v finalni tekmi proti aktualnim državnim prvakom iz Žužemberka osvojila pokal za 2. mesto na turnirju oziroma med več kot stotimi šolami končno 5. mesto v državi. Dečki so v teku trajanja celotnega in časovno rekordno dolgega turnirja (4 ure) pokazali odličen pristop in odgovornost.

Podrobnejši rezultati in veliko fotografij:

http://www.as-nm.si/novica/news/2039/polfinale-drzavnega-prvenstva-v-odbojki-na-mivki-za-ucence-in-ucenke

Zapisal mentor Andrej Prah.

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Pomoč osebam s posebnimi potrebami