Skoči na glavno vsebino
Select Page

Kljub okrnjeni zasedbi zaradi odpovedi dveh učencev in odsotnosti enega je sedmerica učencev naše šole v kategoriji starejših dečkov v ponedeljek, 26. 11. 2018, na občinskem tekmovanju v odbojki, ki je potekalo na OŠ Grm, zabeležila v treh nastopih tri zmage. V dramatičnem finalu proti večnim mestnim tekmecem iz OŠ Centra so Matevž Hvala, Nejc Resnik, Jure Vidmar, Jaka Radoš, Nejc Makarovič, Lev Špes in Jakob Hvala v obeh dobljenih nizih uspeli preobrniti potek srečanja po zaostankih z 10 : 14 oziroma 12 : 18. Ob dobri igri so po obeh izenačenjih na 17. oziroma na 20. točki uspeli  ohraniti mirne živce ter tako končnici obeh nizov brez neizsiljenih napak in z učinkovito igro poraz pretopili v zmago z 2 : 0 v nizih. Kot zmagovalci turnirja so se uvrstili na področno tekmovanje, ki bo v decembru na OŠ Mokronog.

Fotografije s tekmovanja: https://www.as-nm.si/novica/news/2560/rezultati-obcinskega-prvenstva-v-odbojki-za-starejse-ucence

Rezultati: https://www.as-nm.si/Portals/0/adam/nnNews/DZMvrtFwuEeOniWHyB7Qzw/Results/Odbojka%20-%20starej%C5%A1i%20u%C4%8Denci%2018-19.pdf

Mentor Andrej Prah

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST