Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 29. 5. 2019, je v OŠ Puconci pri Murski Soboti, potekalo finalno državno tekmovanje v namiznem tenisu. Tu se je zbralo najboljših osem tekmovalcev posameznikov v kategoriji dečkov 1. – 5. razred, deklic 1. – 5. razred, dečkov 6. – 9. razred, deklic 6. – 9. razred in absolutni kategoriji dečkov 1. – 9. razred in deklic 1. – 9. razred. Poleg posameznikov so merile moči tudi štiri najboljše ekipe. V zelo dobro organiziranem tekmovanju je na 12 mizah merilo moči veliko odličnih učencev tekmovalcev.

Neža Gazvoda, učenka 4. razreda, je že s prvo igro pokazala odločnost in znanje v tej zelo hitri igri. Tudi dolga vožnja je ni spravila iz tira. Odigrala je sedem dvobojev in vse z dobro osredotočenostjo uspela zmagati. Tako je brez vsakršnega poraza zasluženo postala državna prvakinja v kategoriji deklic od 1. do 5. razreda. Ta dan je skupaj z naslovom slavila tudi rojstni dan.

Čestitamo za borbenost in osvojen naslov.

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST