Skoči na glavno vsebino
Select Page

NATEČAJ PROJEKTA ERASMUS +

 

V okviru projekta Erasmus + smo na OŠ Šmihel in Podružnici Birčna vas razpisali likovni natečaj, s katerim smo izbrali logotip, ki najbolj izvirno prikazuje naš projekt.

V natečaju so sodelovali učenci od prvega do devetega razreda. Učenci so se osredotočili na temo projekta Uspešna komunikacija – učinkovita prihodnost. Slikovni znaki so predstavljali druženje in komunikacijo med učenci, učitelji in starši. Večkrat je bila v znak vključena tudi maskota naše šole – Šmihec. Učenci so ustvarili več kot 150 zanimivih znakov. Komisija je vse prispevke skrbno pregledala in v ožji izbor uvrstila 8 izdelkov. Med njimi je izbrala 3 izdelke učencev, ki bodo prejeli pohvale.

Nagrajene učenke so: Pija Kapš, 9.a, Lena Hren, 7.b in Lara Šetina, 4.b. Logotip učenke Pije Kapš je bil predstavljen na srečanju držav udeleženk projekta Erasmus + na Poljskem. Ostali izdelki učencev so razstavljeni v avli naše šole.

Vsem sodelujočim učencem se zahvaljujemo za sodelovanje, nagrajenkam pa iskreno čestitamo.

                                                                                        Komisija likovnega natečaja

(Skupno 327 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST