Skoči na glavno vsebino
Select Page

Izmed osemnajstih sodelujočih šahistov in šahistk naše šole na občinskem posamičnem tekmovanju v šahu, ki je potekalo v petek popoldan, 8. 12. 2017, na SŠC Novo mesto, se jih je kar enajst uvrstilo na področno posamično tekmovanje, ki bo že v soboto, 16. 12. 2017, v OŠ Toneta Pavčka v Mirni Peči. Najvidnejša rezultata sta si prišahirala Andrej Kastrevec in Maj Fink. Andrej je v kategoriji starejših dečkov po razburljivih zadnjih treh kolih za las postal občinski prvak , Maj pa podprvak v kategoriji mlajših dečkov. Na področno tekmovanje sta se  v kategoriji starejših dečkov uvrstila  Tinej Rajh in Matevž Hvala, ki sta si delila zelo dobro 4. mesto, v kategoriji starejših deklic sta se na področno tekmovanje uvrstili Hana Klemenčič s 4. in presenetljivo Iza Maksl s 6. mestom, med mlajšimi dečki pa so si med štiridesetimi tekmovalci svoj nastop na področnem tekmovanju zagotovili Nejc Florijančič s 5. mestom, Lovro Ravbar s 6. mestom, Anže Pavlič z 8. mestom, Žan Hočevar z 9. mestom in Božidar Šiler Hudoklin s 17. mestom.

Podrobnejši rezultati in fotografije: http://www.as-nm.si/Portals/0/adam/nnNews/lixZf-CsOEuhW3Ae7qvoIg/Results/%C5%A0ah%20-%20posami%C4%8Dno%2017-18.pdf

Mentor Andrej Prah.

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST