Skoči na glavno vsebino
Select Page

V soboto, 19.1. 2019, je na OŠ Litija potekalo finale državnega tekmovanja v hitrem in zanesljivem računanju Lefo. Po treh kvalifikacijskih krogih so se v finale uvrstili tudi predstavniki naše šole: Filip Judež, Marija Judež, Marko Kapš, Matevž Hvala in gospa Martina Judež.

Največji uspeh je dosegel FILIP JUDEŽ, ki je v kategoriji od 1. do 3. razreda dosegel 1. mesto. Z 18879 točkami je postavil rekord kategorije v zgodovini tekmovanja v Sloveniji.

MARIJA JUDEŽ je v kategoriji 8. in 9. razreda osvojila 3. mesto in z doseženimi 19263 točkami izboljšala lanskoletni rezultat.

Filip Judež, Marija Judež in Martina Judež so se z doseženimi rezultati uvrstili na meddržavno tekmovanje, ki bo konec aprila potekalo v Estoniji.