V torek, 5. 12. 2017, je v Izoli potekalo finalno državno tekmovanje v akrobatiki za osnovne šole. Udeležilo se ga je kar 15 učencev naše šole.

Starejši dečki (Jakob Hvala, Miha Kapš, Matevž Hvala, Lev Špes in Teodor Zajc) so postali ekipni državni podprvaki, učenka Neža Erpič pa je v močni konkurenci starejših deklic osvojila odlično 3. mesto. Tudi ostali so dosegli visoke uvrstitve:

– 5. mesto: ekipno mlajše deklice (Marija Preskar, Kaja Podboj, Angelika Zajc, Darja Preskar in Ajda Bogataj),

– 5. mesto: ekipno mlajši dečki (Sergej Preskar, Gregor Preskar, Erazem Kovač in Gašper Kovač).

Iskrene čestitke vsem udeležencem tekmovanja, še zlasti pa prejemnikom državnih priznanj. Veliko sreče in uspeha našim gimnastičarjem tudi na tekmovanju v skokih z male prožne ponjavi.

Mentor:

Boštjan Miklič, prof.