Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na državno matematično tekmovanje Matemček, ki je bilo v soboto, 21. 11. 2015, na OŠ Center, se je uvrstilo 22 učencev iz matične šole in 7 učencev iz Podružnice Birčna vas. Osvojili so 7 zlatih priznanj in 22 srebrnih priznanj.

Zlato priznanje so osvojili: Benjamin Hrovatič – 1. a/p, Maj Fink – 4. b, Tinej Rajh – 5.a, Marija Judež – 6. a, Miha Kapš – 7. a, Matic Erpič – 8. b in Vid Rajh -8. b.

Srebrna priznanja so osvojili: Ana Al Daghistani – 1. a, Laura Galič – 1. a, Jan Medvešček – 1. a, Maj Strašek – 1. b, Florijan Hrovatič – 1.a/p, Manca Meštrič – 2. a, Enej Rangus – 2. a, Erazem Kovač – 2. a, Gašper Grden – 2. b, Daša Drašler – 2. a/p, Julija Šušteršič – 2. a/p, Nejc Florijančič – 3. a, Hana Recelj – 3. a, Gregor Klobučar – 3. a/p, Maj Resnik – 3. a/p, Zoja Maksl – 4. c, Jakob Klobučar – 4. a/p, Lev Špes – 5. a, Ana Bunarkić – 6. b, Iza Maksl – 7. a, Pija Kapš – 9. a in Jan Jakše – 9. b.

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo!

Obveščata: Tatjana Badovinac in Vika Kek

(Skupno 190 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST