Skoči na glavno vsebino
Select Page

Državnega matematičnega tekmovanja Logična pošast, ki je bilo v soboto, 20. 5. 2017, se je udeležilo 27 učencev iz matične šole in 6 učencev iz podružnične šole Birčna vas. Vsi naši tekmovalci so pokazali veliko znanja in osvojili 6 zlatih priznanj in 17 srebrnih priznanj.

Zlato priznanje so osvojili: Filip Judež iz 1. razreda, Maj Strašek iz 2. razreda, Tevž Bajc iz 5. razreda, Marija Judež iz 7. razreda, Iza Maksla iz 8. razreda in Tjaša Guštin iz 9. razreda.
Srebrno priznanje so osvojili: Jakob Jerković, Tevž Muhvič, Ella Tomšič, Zala Žagar, Ana Al Daghistani, Laura Galič, Jan Medvešček, Ajda Recelj, Blaž Brkić, Enej Rangus, Daša Drašler, Nina Gril, Nejc Florijančič, Jerca Lukan, Miha Kapš, Matic Erpič, Vid Rajh.
Vsem dobitnikom za osvojena priznanja čestitamo.
Vodji tekmovanja: Vika Kek in Tatjana Badovinac

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST