Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učitelj nas je zjutraj zbudil. Preoblekli smo se in se odšli pripravit za zajtrk. Po zajtrku smo se obuli in oblekli za v kraško jamo, skupina b pa je odšla v gozd. Ko smo prišli do jame, smo se dogovorili o pravilih v jami in vstopili. Notri je bilo hladno in temno. Da smo lahko šli v kraško jamo, smo potrebovali vrv, svetilko in topla oblačila. Ko smo prišli nazaj, smo imeli kosilo. Pojedli smo in odšli ven, kjer nas je že čakal pečen kostanj. Čez nekaj časa smo odšli na pohod v gozd, kjer smo zakurili ogenj. Pekli smo jabolka in kruh. To je minilo kar hitro. Preden smo odšli nazaj, smo pogasili ogenj. Na poti je bilo kar nekaj luž in listja. Prišli smo do doma Jurček. Ko so dežurni pripravljali jedilnico za večerjo, smo drugi pisali dnevnike. Po večerji smo imeli kviz Male sive celice. Bilo je zelo poučno. Zdaj pa je čas za tuširanje in odhod v posteljo. Lahko noč.

Neja Gazvoda in Alja Brdar, 4. b

(Skupno 487 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST