Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na spletni strani https://www.zotks.si/logika/rezultati so objavljeni dobitniki bronastih priznanj od 4. razreda do 9. razreda.  Za učence do 3. razreda bodo dobitniki priznanj znani po urejanju vseh rezultatov v državi. Priznanja bodo podeljena po razredih, kar pomeni, da bo več učencev prejelo bronasta priznanja, kot je bilo objavljeno na oglasni tabli šole.

Na državno tekmovanje so se iz naše šole uvrstili tisti, ki so v kategoriji sedmih razredov dosegli vsaj 31,5 točk (Miha Kapš, Iza Maksl, Iva Baša), v kategoriji osmih razredov vsaj 33 točk (Vid Rajh) ter v kategoriji devetih razredov 35 točk (Pija Kapš in Lovro Žnidaršič).

Državno tekmovanje bo potekalo po regijskih centrih v soboto, 17. 10. 2015. Naši učenci bodo tekmovali v OŠ Mokronog.

Andrej Prah

(Skupno 172 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST