Skoči na glavno vsebino
Select Page

Sreda,6.11.2019

Danes zjutraj nas je prišla zbudit učiteljica Irena. Povedala nam je, da smo danes dežurni. Ker smo bili dežurni smo morali pripraviti pribor za zajtrk. Nato smo odšli poklicat ostale sobe, da pridejo na zajtrk. Po zajtrku smo odšli na pohod do brunarice. Pot je bila dolga štiri kilometre. Ne vem, koliko časa smo hodili, a bilo je zabavno. Igrali smo se različne igre. Učiteljica Marina nam je povedala zgodbo medveda Tončka, nagačenega medveda. Pokazala nam je škatlo z ulitimi mavčnimi odtisi, ki smo jih razvrstili k pravi sliki. Prinesla je še tri lobanje, različno perje, dlako in rogovje. Zanimivo mi je bilo, ko smo lahko videlu ustrojeno kuno in lisico, ki so ju uporabljali za oblačila in modne dodatke. Pri učitelju Robertu smo se učili o orientaciji. Dan smo zaključili z zabavnim kvizom.

Rožle, 4.a/p

(Skupno 920 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST