Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj smo se oblekli, imeli telovadbo in odšli na zajtrk. Po zajtrku smo odhiteli v sobe in jih pospravili, saj smo imeli ocenjevanje. Nato smo dobili obisk – prišla je naša ravnateljica. Kasneje je 7. a odšel na kanuje, 7. b pa je raziskoval reko in iskal vodne živali. S pomočjo teh živalic smo ugotovili, kako čista je reka Kolpa. Nato sta se oddelka zamenjala. Po kosilu je sledilo kolesarjenje, na katerem smo se pritoževali, da nas boli zadnja plat. Po večerji smo imeli nekaj časa, da se odločimo, kaj bomo nastopali, saj smo kasneje imeli predstavitve posameznih sob. Imeli smo lep večer skupaj z OŠ Kapela. Nato smo se razdelili v tri skupine: ena skupina je pletla zapestnice, druga plesala, tretja pa bila na igrišču. Zabavali smo se do devete ure, nato pa se oprhali in šli v mižale.

Nuša Grubar, Brina Gregorčič, Ema Jakubovič in Anita Franko

(Skupno 540 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST