Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zjutraj smo se zbudili ob zelo zgodnji uri – ob sedmih zjutraj. Sledil je jutranji tek, po okusnem zajtrku pa se nam je pridružil še naš sošolec Lev. Naša šola (z nami je namreč tudi OŠ Kapela) je imela na urniku pohod do jame Kobiljače. Pot je bila dolga, a smo jo z dobrim tempom hitro premagali. V jami je bilo zelo zanimivo, za nekatera dekleta pa strašljivo. Ko smo se vrnili, je sledilo kosilo, ki ga ima vsak rad – špageti. Po kosilu smo šli fantje igrat nogomet, dekleta pa so se pogovarjala. Po odmoru smo se razdelili: 7. a je imel lokostrelstvo, 7. b pa shemo sadja. Kasneje smo se zamenjali. Oboje je bilo zanimivo. Pri shemi sadja smo poskusili domačo nadzemno kolerabo, na lokostrelstvu pa smo fantje porazili dekleta, čeprav so one imele sprva prednost. Po večerji smo se zbrali v večnamenskem prostoru. Učiteljica nam je tam predstavila kačo po imenu Newton. Skoraj vsi smo jo držali v rokah, imeli smo jo tudi okrog vratu, nekateri pa so naredili prvi korak k spoznavanju kač: s konico prsta so se za nekaj stotink dotaknili Newtona. Po druženju z Newtonom smo se odpravili spat.

Jakob in Matevž Hvala, 7. b

 

(Skupno 772 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST