Skoči na glavno vsebino
Select Page

V soboto, 13. 1. 2018, se je v športni dvorani Marof odvijalo dvoransko občinsko prvenstvo v atletiki. Med našimi tekmovalci sta Ajda Pečnik in Taja Dragišić osvojili zlato medaljo. Ajda v skoku v višino ( 135 cm ) pri mlajših deklicah in Taja v teku na 35 m  pri starejših deklicah.

Bronasti medalji sta osvojila Nina Butala v teku na 35 m ovire pri starejših deklicah in Primož Povše v skoku v daljino pri starejših dečkih.

Le korak do medalje (  nehvaležno 4. mesto ) pa so bili : David Cimermančič v skoku v višino ( starejši dečki ), ki si je žal poškodoval gleženj, sicer bi zanesljivo osvojil eno od medalj , Ana Medle v teku na 600 m pri starejših deklicah in Nejc Makarovič v metu medicinke pri mlajših dečkih in štafeta 4 x 1 krog pri mlajših dečkih.

Gorazd Canič

(Skupno 344 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST