Spoštovani prijatelji košarke,

pred Zmaji je začetek nove tekmovalne sezone. V nedeljo, 29. septembra ob 17.00, košarkarje Cedevite Olimpije čaka prva domača tekma Lige ABA, proti Dubai Basketball.

Ogled tekme bo za vse osnovnošolce (in učitelje) brezplačen, za vse starše pa je na voljo 20% popust za nakup vstopnic. V primeru skupinskega ogleda tekme (in popusta za starše) nam to prosim sporočite na info@cedevita.olimpija.com.

Ob enem vas vabimo tudi na prvo tekmo evropskega pokala, ki bo na sporedu 1. oktobra ob 20.00. Da pa ne bo manjkalo zabave, se bo od 18.00 dalje odvijal tudi koncert pred Areno Stožice. Več si lahko preberete tukaj.

Upamo, da se nam boste znova pridružili v čim večjem številu, saj bomo potrebovali glasno vzpodbudo s tribun Arene Stožice.

Vljudno vas naprošamo, da otroke vaše osnovne šole obvestite o naših dogodkih in se nam tudi sami pridružite na tekmi v Zmajevem gnezdu.

Naši košarkarji potrebujejo vašo podporo!

KK Cedevita Olimpija