MLADI PLANINCI

Pozdravljeni ljubitelji planin,

vabim vas v PLANINSKI KROŽEK, v okviru katerega spoznavamo lepote naše Slovenije. V planinskem krožku se radi družimo, klepetamo o vsemogočih vsebinah, opazujemo naravo, skrbimo za naše telo in kondicijsko pripravljenost.

Naš prvi pohod bo v soboto, 21. 9. 2024, in bo zelo zanimiv. Kraj je pozimi zelo obiskana smučarska destinacija. Odpravili se bomo na KRVAVEC!

Dobimo se pri OŠ Bršljin ob 7. uri. Potrebovali boste pohodne čevlje, vremenu primerna oblačila (zaščita proti soncu, rezervna oblačila). Malica iz nahrbtnika (hrana, prigrizki, pijača). Več si preberite na šolski spletni strani v zavihku Planinski krožek, kjer je celotni razpis za pohod.

Prijave zbiram do srede, 18. 9. 2024. Prijavni obrazec je na spletni strani šole (zavihek Prijavni obrazec). Cena izleta je v razpisu.

Lepo vabljen z nami sam ali v družbi staršev, sorojencev ali prijateljev.

Mentorica: Damjana Burgar