Skoči na glavno vsebino
Select Page

Za učence četrtega razreda matične šole je v sredo, 7. 6. 2023, potekal zadnji športni dan. Učenci so imeli priložnost spoznati kegljanje, svoje znanje pa so nadgrajevali tudi v badmintonu in namiznem tenisu.

Učenki 4. b sta zapisali takole:

Zjutraj smo se zbrali pred vhodom v OŠ Šmihel, vzeli malico in se peš odpravili na kegljišče Vodnjak. Ko smo prispeli na kegljišče, nas je sprejel prijazen gospod. Nato smo začeli kegljati. Prvi trije iz vsakega razreda so dobili  medaljo, to so bili Mia, Alja, Patricija, Matic, Matej in Adrijan.

Ko smo končali smo pojedli malico in se odpravili nazaj v šolo. V šoli smo igrali namizni tenis in badminton. Ob 11.50 smo šli na kosilo.

Potem smo še eno uro igrali badminton in namizni tenis, nato pa končali športni dan.

Miriam Dogenik, 4.b

Patricija Grošelj, 4.b

 

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST