Spoštovani!
 
Zavod VOZIM vas skupaj s priznanimi strokovnjaki iz NIJZ na področju alkoholne problematike in drog ter psihoterapevtko, strokovnjakinjo na področju psihosocialnih veščin, vabi na
brezplačno spletno delavnico za starše POGOVORITI SE MORAMO O ALKOHOLU IN KONOPLJI

 

Delavnica bo v torek, 24. 5. 2022, ob 17. uri na Zoomu.
Namenjena je staršem in vsem, ki delate z mladimi in vas zanima, kako alkohol in druge psihoaktivne substance vplivajo na razvoj mladostnikov, predvsem pa, kako se z mladostniki sploh pogovorimo o tej problematiki in kako se odzvati, če se naš mladostnik (otrok) vrne z zabave pod vplivom alkohola.Ste se kdaj vprašali:Kako se z mladostnikom pogovorim o problematiki rabe alkohola in konoplje?Kako z mladostnikom navežem stik in vzpostavim komunikacijo?Kako naj se odzovem, ko se otrok vrne z zabave pod vplivom alkohola in/ali drugih substanc?Kako alkohol in konoplja vplivata na razvoj mladostnika?
Odgovore, izkušnje in praktične nasvete bodo z vami delili:dr. Maja Roškar, predstavnica Nacionalnega inštituta za javno zdravjeAndreja Drev, predstavnica Nacionalnega inštituta za javno zdravjeNino Batagelj, ambasador Zavoda VOZIMSanja Kranjc, mag. zakonskih in družinskih študij
 
Prijavite se TUKAJ, ali pa v brskalnik kopirajte povezavo: https://forms.gle/QXdf3oLAyx4fLTho7
 
Prijave zbiramo do ponedeljka, 23. 5. 2022. Povezavo na predavanje boste prejeli dan pred dogodkom. V kolikor je ne prejmete, vas prosimo, da preverite svojo vsiljeno pošto.

Petra PopovićVOZIM, zavod za inovativno izobraževanjeT: +386(0)70 222 261E: petra@vozim.siI: www.vozim.si

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)