Spoštovani učenci in starši,

obveščamo vas, da bodo v skladu s šolskim koledarjem informativni dnevi potekali v:

petek, 11. februarja 2022, ob 9. in 15. uri ter v
soboto, 12. februarja 2022, ob 9. uri.

Učenci 9. razreda boste v petek, 11. februarja 2022, namesto pouka obiskali spletni informativni dan na srednjih šolah in dijaških domovih.
Udeležbo na informativnih dnevih priporočamo tudi učencem 7. in 8. razredov, in sicer v petek, v popoldanskem in v soboto, v dopoldanskem času.

Glede na epidemiološko situacijo bodo informativni dnevi potekali na virtualni način s spletno predstavitvijo. V priponki vam posredujemo seznam srednjih šol ter povezave do njihovih
spletnih strani, kjer bodo potekali informativni dnevi (TUKAJ). Svetujemo vam, da preverite, če se je na dogodek potrebno predhodno prijaviti.

Želimo, da na informativnih dnevih izveste čim več informacij, ki vam bodo v pomoč pri izbiri prave šole.

Breda Knafelc