Skoči na glavno vsebino
Select Page

V šolskem letu 2022/2023 prvič organiziramo Eko bralno značko z namenom, da bi z branjem literature z ekološko vsebino krepili ustvarjalno mišljenje in ekološko zavest. Učenci boste z branjem razvijali pozitiven odnos do okolja in se vanj aktivno vključevali, izvajali različne aktivnosti z ekološkimi vsebinami, medpredmetno povezovali ter ustvarjali konkretne izdelke (risbe, slike, plakate, zgodbe, pesmi, spise).

Vsi, ki boste uspešno opravili Eko bralno značko, boste ob koncu šolskega leta prejeli priznanje.

Seznami literature z ostalimi informacijami so objavljeni TUKAJ.

Veseliva se vašega sodelovanja.

                                                           mentorici: Lidija Špelič in Marjetka Dragman

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
DOSTOPNOST