V petek, 26. 11. 2021 , se je 21 učencev naše šole udeležilo polfinalnega državnega tekmovanja v akrobatiki za osnovne šole. Tekmovanje je potekalo v Športnem domu Sevnica. Učenci so prikazali dobro zanje in natančno izvedli posamezne gimnastične prvine. Dosegli so naslednje rezultate:

POSAMIČNO

– 1. mesto: Lovro Selan,

– 4. mesto: Gašper Kovač,

– 5. mesto: Žan Mešič,

– 8. mesto: Angelika Zajc,

– 9. mesto: Marija Preskar.

EKIPNO

– 1. mesto: starejši dečki: Gašper Kovač, Tjaž Butala, Jaka Kapš, Tim Mervar in Filip Škrbe,

– 1. mesto: mlajši dečki: Lovro Selan, Žan Mešič, Maj Miklič in Lan Hudovornik,

– 3. mesto: starejše deklice: Marija Preskar, Darja Preskar, Sofija Preskar, Angelika Zajc in Dina Kišmetović,

– 4. mesto: mlajše deklice: Maša Lešnjak, Nuša Florjančič, Leja Koželj, Lili Miklič, Kiara Tentor Bogović in Niah Orač.

Čestitke vsem tekmovalcem in veliko znanja ter športne sreče ekipama starejših in mlajših dečkov ter Angeliki Zajc in Mariji Preskar, ki so se uvrstili na finalno državno tekmovanje.

Pripravil:

Boštjan Miklič, prof.