Select Page

Tekmovanja

TEKMOVANJA V ZNANJU (ŠOLSKO LETO 2022/2023)

Učenci se bodo lahko vključili v naslednja tekmovanja:

   

stopnja (šolsko, regijsko, državno)

 

datum

naziv tekmovanja

Š

R

D

mentor

29. 9. 2022

22. 10. 2022

 

12. 11. 2022

Logika: Šolsko izbirno tekmovanje 

regijsko tekmovanje za 8. in 9. razred osnovne šole in državno tekmovanje za učence 7. razreda 

državno tekmovanje za 8. in 9. r 

x

x

x

Andrej Prah,

Mateja Železnik

19. 10 2022

2. 12. 2022

Tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje

x

 

x

Merilin Šut

14. 10. 2022

19. 11. 2022

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni

     

Merilin Šut

11. 11. 2022

26. 11. 2022

Matemček

x

 

x

Laura Gabrič,

Andreja Krnc

7.–11. 11. 2022,

14.–18. 11. 2022

Bobrček (2.–5. r.)

x

   

Boštjan Hribar

Mateja Železnik

7.–11. 11. 2022,

14.–18. 11. 2022

Mladi Bober (6.–9. r.)

x

 

 

Boštjan Hribar

15. 11. 2022

1. 4. 2023

Tekmovanje iz znanja geografije

x

 

x

Dragica Poljanec

22. 11. 2022
30. 3. 2023

Tekmovanje iz znanja angleščine – 8.  razred

x

 

x

Jaka Darovec

22. 11. 2022
30. 3. 2023

Tekmovanje iz znanja angleščine – 9. razred

x

 

x

Mojca Šumlaj

29. 11. 2022

Cankarjevo tekmovanje 6./7. r

x

   

Justina Husu

29. 11. 2022

17. 1. 2023

11. 3. 2023

Cankarjevo tekmovanje 8./9. r

x

x

x

M. Klobučar

 

Cankarjevo tekmovanje 4./5. r

x

 

 

razredniki

30. 11. 2022

25. 2. 2023

Razvedrilna matematika

x

 

x

Lidija Špelič,

Marjanca Šoško

6. 12. 2022

9. 3. 2023

Tekmovanje iz znanja zgodovine

x

 

x

Dragica Poljanec

14. 12. 2022
21. 2. 2023

Tekmovanje iz znanja angleščine – 6. razred

x

 

x

Jaka Darovec

16. 1. 2023

25. 3. 2023

6. 5. 2023

Tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanje

x

x

x

Merilin Šut

15. 2. 2023

13. 4. 2023

13. 5. 2023

Fizika

x

x

x

Matjaž Starašinič

15. 2. 2023
22. 3. 2023

Tekmovanje iz znanja angleščine – 7. razred

x

 

x

Erika Gnidovec

8. 3. 2023

12. 4. 2023

Vesela šola

x

 

x

Mateja Hribar

Marjetka Dragman,

Sara Šenica

16. 3. 2023

5. 4. 2023

22. 4. 2023

Matematika:

Šolsko – Kenguru priznanja

Regijsko – Bronasta Vegova priznanja

Državno – Srebrna in zlata Vegova priznanja

x

x

x

Andrej Prah,

Sara Šenica

20. 3.–24. 3. 2023

EPI Lesepreis – tekmovanje za nemško bralno značko

 

 

x

Jaka Darovec

27. 3.–30. 3. 2023

EPI Reading Badge – tekmovanje za angleško bralno značko

 

 

x

Sara Šenica, Anja Hrovat, Petra Švajger, Erika Gnidovec, Mojca Šumlaj, Jaka Darovec

6. 4. 2023

Kresnička

x

 

 

Anja Hrovat,

Marjanca Šoško

5. 5. 2023

20. 5. 2023

Logična pošast

x

 

x

Laura Gabrič,

Milka Hudoklin

2023

Glasbena olimpijada

x

 

x

Maja Zorič

(Skupno 1.431 obiskov, današnjih obiskov 1)