Danes nas je prebudil sonček. Odšli smo na okusen zajtrk, ki so ga skrbno pripravile kuharice. Hitro smo ga pojedli in nestrpno čakali, da se odpravimo dogodivščinam naproti. Uredili smo sobe. Sledil je sestanek z učiteljem Juretom, ki nas je podučil pravilnega zavezovanja vezalk na pohodnih čevljih. Odpravili smo se na 8 kilometrov dolg pohod do brunarice. Hišnik Peter nam je pripeljal topel čaj in malico. Lahko smo se tudi igrali na igrišču. Na poti smo videli pupka, kosmato gosenico, kozo in prašička. Na travniku nas je presenetila rdeča mušnica. Po slastnem kosilu je sledil počitek. Nadaljevali smo z naravoslovnimi poskusi, lokostrelstvom, kolesarskim poligonom in vožnjo s kanuji po reki Rinži. Bilo je supeeeeer. Za večerjo so bili špageti. Tekmovali smo še v kvizu. Bil je pester dan. Lahko noč.

PETOŠOLCI

(Skupno 234 obiskov, današnjih obiskov 1)