Spoštovani devetošolci,

profesorji in dijaki Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije vas vabijo na dogodek »Postani naš dijak za en dan«.

V kolikor bi radi preživeli dan v šolskih klopeh in spoznali programe omenjene šole, lahko za en dan postanete njihov dijak.

Izbirate lahko med naslednjimi termini in programi:

• 16. december 2022 – biotehniška gimnazija,
  • 11. januar 2023 – kmetijsko-podjetniški tehnik, naravovarstvenih tehnik, gospodar na podeželju, vrtnar, cvetličar, slaščičar, mesar in pomočnik biotehniki in oskrbi.

Pouk bo potekal od 8.20 do 11.50 ure. Vmes boste imeli odmor za malico, ki bo za vas brezplačna.

Zbor udeležencev bo ob 7.30.  V veliki predavalnici vas bo pozdravila ravnateljica, ga. Vida Hlebec. Po uvodnem delu se boste prijavljeni učenci razporedili v skupine in vključili v pouk.  Ob zaključku pouka, ob 11.50 boste imeli možnost ogleda šolskega posestva.

Na dogodek se je potrebno predhodno prijaviti. Izpolnite priloženo prijavnico in jo do 9.12.2022 oddajte pedagoginji.

Vabljeni k udeležbi.

PRIJAVNICA_BIOTEHNIŠKA GIMNZAZIJA